U objednávek nad 2000 Kč je doprava ZDARMA. Jako poděkování ke každé objednávce dárek.

Originální malba MAGICKÁ METATRONOVA KRYCHLE (symbol posvátné geometrie) Originální malba - symbol posvátné geometrie

MAGICKÁ METATRONOVA KRYCHLE
- originální malba - malováno akvarelem a zlatým inkoustem na kvalitním akvarelovém papíře o rozměru A3
- zlatý inkoust se třpytí a mění v závislosti na lomu světla
Metatronova krychle je prastarý symbol posvátné geometrie
- nerámováno
2 200 Kč
Momentálně nedostupné
Malba ,,MAGICKÁ METATRONOVA KRYCHLE"
 
Archadněl Metatron stojí na špici andělské hierarchie Sromu života v kabale a se svým ženským doplněním Miranlajou (podle staré tradice zvaným též Šekina) patří k nejvýše postaveným andělům v nebi.
Metatron je ochráncem božského trůnu. Jeho jméno znamená "Ten, který stojí za božským trůnem" nebo "Ten, který spatřil tvář Boha". Používá nejvyšší řád proti nejnižšímu, aby změnil věci, sladil je s božským matrixem a nově stvořil. Metatron je tváří či rouchem Boha.
To znamená, že Metatron je anděl, který kdysi získal lidskou zkušenost jako Enoch (Enoch je zmíněn ve Starém zákoně v knize Genesis 5,18-24), odtud zná omezenost uvnitř neomezeného bytí a ví, jaké potíže čekají na člověka na cestě k nekonečnému potenciálu, k jeho pravé božské přirozenosti. A pomáhá nám tyto překážky odstranit.
Síla Metatrona a Miranlaji je 11:11. 11:11 je brána do vyšší dimenze, která vyvstává, když jsou všechny síly v rovnováze. 11:11 jsou čtyři sloupy s vchodem uprostřed, které často najdeme před starými, svatými, moudrostí naplněnými síněmi. 11:11 nám připomíná naše vyšší vedení, naše vyšší Já. Když někde někdy uvidíte 11:11, je to výzva otevřít se vedení a spojení s vyšším Já. Vaše duchovní vedení si žádá pozornost, protože vám chce něco sdělit. Naslouchejte nitru.
 
Metatron a Miranlaya představují:
SEBEvědomí, SEBEhodnotu, SEBEpoznání, zplnomocnění SEBE sama, odpovědnost za SEBE sama a SEBElásku.
 
Zdroj: kniha Posvátná geometrie platonských těles
Kód Kód: O7
Kategorie: Obrazy
Posvátná geometrie: Metatronova krychle
Zpět do obchodu