U objednávek nad 2000 Kč je doprava ZDARMA. Jako poděkování ke každé objednávce dárek.

Obraz ZNOVUZROZENÍ (Květ života) Autorská malba na plátně

Originální obraz, olej na plátně - Znovuzrození, Květ života, kolibřík, lotos
ZDARMAZDARMA
Originální olejomalba - „Znovuzrození“
 
- malba na plátně o rozměru 50x70 cm
kolibřík - symbol života, radosti a štěstí
Květ života - symbol posvátné geometrie
- světelné kódy
18 000 Kč
Skladem
V mnoha různých kulturách, zejména ve východních náboženstvích, je LOTOS považován za symbol čistoty, osvícení, regenerace a znovuzrození. Představuje naději a sílu, ukazuje, že je možné se zvednout a přesunout do povznášejících výšin slunečního světla, světla a tepla. Ukazuje, že píle a vytrvalost dávají sílu pokračovat, nezpomalovat a růst, řídit a rozvíjet se v souladu s nekonečným pohybem vesmíru. Dodává sílu a víru, protože je věrným příkladem toho, že nic není nemožné a že všeho můžeme dosáhnout. Připomíná důležitost pevného základu, bez kterého bychom nemohli růst a bez něhož nelze postavit nic trvalého.

Kolibřík nás vede k tomu, abychom vystoupili z lineárního kauzálního času a pochopili, že to, co se stalo v minulosti nebo co se může stát v budoucnosti, není zdaleka tak důležité jako to, co se děje právě teď. Pamatujte, jak je důležité se na chvíli zastavit a ocenit jeho dary. Pijte hluboce ve sladkém nektaru života.
 

Květ života – symbol Posvátné geometrie, lze dodnes nalézt ve všech hlavních náboženstvích světa. Nese v sobě  poselství světla a prastarý příběh tvoření počátků světů. Je to symbol dokonalosti  v Božském tvoření celého vesmíru. Květ života“ je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Představuje okamžik, ve kterém ,,Bůh“ zaktivoval svoji vůli, aby stvořil vesmír, kdy opustil stav klidu, neexistence, nebytí, prázdnoty a temnoty. Když se Květ života zrodil, vše začalo a zahájilo svůj první koloběh. Můžeme jej definovat jako „Bůh“ – „ všechno co je“. Je nalézán na různých místech po celé planetě. Byl objeven například v Izraeli, Japonsku, Číně a v Egyptských chrámech.  Také v dobách Atlantidy byl používán. Symbol má schopnost prokázat, jak všechny věci pocházejí z jednoho zdroje a že jsou úzce a trvale propojeny. Dívat se do okna Květu Života nás vyzývá ke sjednocení naší mysli, srdce a duše. Má obrovské množství skrytých potenciálů. Člověk potřebuje otevřenou mysl a nekonečnou pokoru s cílem odhalit jeho tajemství.  Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.

Nechte jej nyní na sebe působit.. Nechť i ve Vás rozkvete Květ života…

Kód Kód: O10
Kategorie: Obrazy
Materiál: plátno, olejové barvy
Rozměr: 70 x 50
Barva: fialová, růžová, bílá
Zpět do obchodu