U objednávek nad 2000 Kč je doprava ZDARMA. Jako poděkování ke každé objednávce dárek.

Obraz POČÁTEK, Květ života - symbol posvátné geometrie AUTORSKÁ MALBA

Květ života, symbol posvátné geometrie
ZDARMAZDARMA
Obraz je originál, pouze jeden jediný kus.
Je malován na plátně akrylovými barvami, doplněn krystaly Swarovski
Rozměr plátna: 40 x 40 cm
 
Díky červené barvě působí na první čakru - což je pramen vitální síly pro vyšší čakry, spojení se Zemí a přírodou a zároveň pevná půda pod nohama. Červená barva také dodává energii a pomáhá v rozhodování. Dodává nám také jiskru, vášeň a sebejistotu.
4 400 Kč
Skladem

Květ života – symbol Posvátné geometrie, lze dodnes nalézt ve všech hlavních náboženstvích světa. Nese v sobě  poselství světla a prastarý příběh tvoření počátků světů. Je to symbol dokonalosti  v Božském tvoření celého vesmíru. Květ života“ je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Představuje okamžik, ve kterém ,,Bůh“ zaktivoval svoji vůli, aby stvořil vesmír, kdy opustil stav klidu, neexistence, nebytí, prázdnoty a temnoty. Když se Květ života zrodil, vše začalo a zahájilo svůj první koloběh. Můžeme jej definovat jako „Bůh“ – „ všechno co je“. Je nalézán na různých místech po celé planetě. Byl objeven například v Izraeli, Japonsku, Číně a v Egyptských chrámech.  Také v dobách Atlantidy byl používán. Symbol má schopnost prokázat, jak všechny věci pocházejí z jednoho zdroje a že jsou úzce a trvale propojeny. Dívat se do okna Květu Života nás vyzývá ke sjednocení naší mysli, srdce a duše. Má obrovské množství skrytých potenciálů. Člověk potřebuje otevřenou mysl a nekonečnou pokoru s cílem odhalit jeho tajemství.  Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.

Nechte jej nyní na sebe působit.. Nechť i ve Vás rozkvete Květ života…

Kód Kód: O13
Kategorie: Obrazy
Technika: plátno, akryl, krystaly Swarovski
Barva: červená, oranžová, fialová, žlutá
Čakra: 1. čakra (kořenová) - Múládhára, 2. čakra (sakrální) - Svadhišthána, 3. čakra (solar plexus) - Manipura, 4. čakra (srdeční) - Anáhata
Zpět do obchodu