0d 1.6. do 9.6. dovolená. Balíčky budu odesílat po návratu. Děkuji za pochopení. DOPRAVA ZDARMA pro objednávky od 2000 Kč. Jako poděkování ke každé objednávce dárek.

Vlastnická práva

Vlastnická práva právní doložka

Webové stránky www.soulofaurora.com jsou jak v části, tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály, texty i fotografie jsou majetkem provozovatele. Žádná část tohoto webu - obrázky, bannery, loga, texty, parametry, obchodní podmínky ani další části e-shopu www.soulofaurora.com (včetně veškerých materiálů umístěných na sociálních sítích Facebook, Instagram), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovného souhlasu provozovatele serveru. Tuto problematiku řeší zákon č. 121/2000 Sb. - Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon).

Fotografie jako autorské dílo

Zákon definuje jako autorské dílo vše, co je jedinečným výsledkem činnosti autora a lze to objektivně vnímat v jakékoliv podobě. Každá fotografie, kterou tedy vytvoříte, je vaším autorským dílem, a to i v případě, že své fotografie za žádné umělecké dílo nepovažujete. Zveřejněním, kopírováním, šířením nebo jakkoliv používáním textů nebo fotografií ze serveru www.soulofaurora.com bez souhlasu majitele autorských práv se můžete vystavit následným právním a trestně právním důsledkům (§150 a §152) takového nezákonného jednání.