U objednávek nad 2000 Kč je doprava ZDARMA. Jako poděkování ke každé objednávce dárek.

Krystaly

"V krystalu máme čistý důkaz existence tvořivého životního principu

a přestože navzdory všemu nedokážeme pochopit život krystalů - je to stále živoucí bytost.”

(Nikola Tesla)

 

Krystaly, minerály, kameny.. jejich svět je naprosto fascinující a dechberoucí. Lidé se od pradávna obdivovali tomu, jaké krásy dokáže Matka příroda vytvořit. Krystaly (po)užívaly již starověké civilizace. I v dnešní době se najde obrovská spousta lidí, kteří jejich sílu a energii dle tradice užívají k rozmanitým činnostem, jako jsou např. různé rituály, meditace nebo třeba krystaloterapie (litoterapie). 

A jaký kámen si vybrat? Naslouchejte své intuici, svému srdci. Nebuďte překvapení, když si kámen vybere vás! To oni tak většinou dělají. Kamenům je jedno, jaké jste znamení. A ani na velikosti v tomto případě nezáleží. Možná vás to překvapí, ale kámen nemusíte programovat, jak je často doporučováno z různých zdrojů. Je to samostatná živoucí bytost. Obzvlášť na křišťálech je toto dobře pozorovatelné, přinesete si domů čistý průzračný krystal a za nějakou dobu si můžete všimnout, že se v něm ,,zapisují” různé obrazce, připomínající mlhoviny či díky lomu světla vznikají duhové efekty.

Jak o krystaly pečovat? Láskou a pozorností. Spolu-pracujte s nimi. Nenechávajte je jen tak ležet na polici. Čas od času je můžete očistit vodou či vykuřovadlem (pozor, ne všechny kameny vodu snesou!). 

Tady u mě najdete jen a pouze kameny přírodní! Každičký jeden jsem vybrala osobně od prověřených dodavatelů.

 

Pojďte se mnou objevovat tento magický svět! 

Cena

1701390
11701390
4 položek celkem
Zpět do obchodu