U objednávek nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.

Krystaly

"V krystalu máme čistý důkaz existence tvořivého životního principu

a přestože navzdory všemu nedokážeme pochopit život krystalů - je to stále živoucí bytost.”

(Nikola Tesla)

 

Krystaly, minerály, kameny.. jejich svět je naprosto fascinující a dechberoucí. Lidé se od pradávna obdivovali tomu, jaké krásy dokáže Matka příroda vytvořit. Krystaly (po)užívaly již starověké civilizace. I v dnešní době se najde obrovská spousta lidí, kteří jejich sílu a energii dle tradice užívají k rozmanitým činnostem, jako jsou např. různé rituály, meditace nebo třeba krystaloterapie (litoterapie). 

A jaký kámen si vybrat? Naslouchejte své intuici, svému srdci. Nebuďte překvapení, když si kámen vybere vás! To oni tak většinou dělají. Kamenům je jedno, jaké jste znamení. A ani na velikosti v tomto případě nezáleží. Možná vás to překvapí, ale kámen nemusíte programovat, jak je často doporučováno z různých zdrojů. Je to samostatná živoucí bytost. Obzvlášť na křišťálech je toto dobře pozorovatelné, přinesete si domů čistý průzračný krystal a za nějakou dobu si můžete všimnout, že se v něm ,,zapisují” různé obrazce, připomínající mlhoviny či díky lomu světla vznikají duhové efekty.

Jak o krystaly pečovat? Láskou a pozorností. Spolu-pracujte s nimi. Nenechávajte je jen tak ležet na polici. Čas od času je můžete očistit vodou či vykuřovadlem (pozor, ne všechny kameny vodu snesou!). 

Tady u mě najdete jen a pouze kameny přírodní! Každičký jeden jsem vybrala osobně od prověřených dodavatelů.

 

Pojďte se mnou objevovat tento magický svět! 

Cena

1701390
11701390
4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení