U objednávek nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.

AURIELLE, zlatý Květ života - symbol posvátné geometrie (obraz) Autorská malba

Tip
Zlatý květ života (obraz), symbol posvátné geometrie
ZDARMAZDARMA
Originální ručně malovaný a zlacený obraz AURIELLE, s Květem života, symbolem posvátné geometrie
Střed je zlacen pravým 24 kt plátkovým zlatem, doplněn krystaly Swarovski různých barev. Obraz je malován akrylovými barvami a strukturovanou pastou.
Velikosti plátna 50x50 cm.
Zlatá barva je barvou pravého středu, bezpodmínečné lásky a nejvyšších hodnot.
Řekneme-li o člověku, že má zlaté srdce, máme tím většinou na mysli, že jde o člověka ušlechtilého, moudrého, velkorysého. Vyzařuje z něj klid a vyrovnanost.
Tento člověk září. Září zevnitř a to se projevuje i navenek.
Žije v pravdě, svým bytím šíří kolem sebe lásku, harmonii, soulad a tyto hodnoty předává dál.
13 000 Kč
Skladem

Květ života – symbol Posvátné geometrie, lze dodnes nalézt ve všech hlavních náboženstvích světa. Nese v sobě  poselství světla a prastarý příběh tvoření počátků světů. Je to symbol dokonalosti  v Božském tvoření celého vesmíru. Květ života“ je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Představuje okamžik, ve kterém ,,Bůh“ zaktivoval svoji vůli, aby stvořil vesmír, kdy opustil stav klidu, neexistence, nebytí, prázdnoty a temnoty. Když se Květ života zrodil, vše začalo a zahájilo svůj první koloběh. Můžeme jej definovat jako „Bůh“ – „ všechno co je“. Je nalézán na různých místech po celé planetě. Byl objeven například v Izraeli, Japonsku, Číně a v Egyptských chrámech.  Také v dobách Atlantidy byl používán. Symbol má schopnost prokázat, jak všechny věci pocházejí z jednoho zdroje a že jsou úzce a trvale propojeny. Dívat se do okna Květu Života nás vyzývá ke sjednocení naší mysli, srdce a duše. Má obrovské množství skrytých potenciálů. Člověk potřebuje otevřenou mysl a nekonečnou pokoru s cílem odhalit jeho tajemství.  Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.

 

Nechte jej nyní na sebe působit.. Nechť i ve Vás rozkvete Květ života…

 

Návrh bez názvu

Kód Kód: O12
Kategorie: Obrazy
Barva: zlatá, běžová, bílá
Materiál: plátno, akryl.barvy, 24kt zlato, krystaly Swarovski
Čakra: všechny

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení