U objednávek nad 2000 Kč je doprava ZDARMA. Jako poděkování ke každé objednávce dárek.

AURIELLE, zlatý Květ života - symbol posvátné geometrie (obraz) Autorská malba

Originální ručně malovaný a zlacený obraz AURIELLE, s Květem života, symbolem posvátné geometrie
Střed je zlacen pravým 24 kt plátkovým zlatem, doplněn krystaly Swarovski různých barev. Obraz je malován akrylovými barvami a strukturovanou pastou.
Velikosti plátna 50x50 cm.
Zlatá barva je barvou pravého středu, bezpodmínečné lásky a nejvyšších hodnot.
Řekneme-li o člověku, že má zlaté srdce, máme tím většinou na mysli, že jde o člověka ušlechtilého, moudrého, velkorysého. Vyzařuje z něj klid a vyrovnanost.
Tento člověk září. Září zevnitř a to se projevuje i navenek.
Žije v pravdě, svým bytím šíří kolem sebe lásku, harmonii, soulad a tyto hodnoty předává dál.
14 000 Kč
Momentálně nedostupné

Květ života – symbol Posvátné geometrie, lze dodnes nalézt ve všech hlavních náboženstvích světa. Nese v sobě  poselství světla a prastarý příběh tvoření počátků světů. Je to symbol dokonalosti  v Božském tvoření celého vesmíru. Květ života“ je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Představuje okamžik, ve kterém ,,Bůh“ zaktivoval svoji vůli, aby stvořil vesmír, kdy opustil stav klidu, neexistence, nebytí, prázdnoty a temnoty. Když se Květ života zrodil, vše začalo a zahájilo svůj první koloběh. Můžeme jej definovat jako „Bůh“ – „ všechno co je“. Je nalézán na různých místech po celé planetě. Byl objeven například v Izraeli, Japonsku, Číně a v Egyptských chrámech.  Také v dobách Atlantidy byl používán. Symbol má schopnost prokázat, jak všechny věci pocházejí z jednoho zdroje a že jsou úzce a trvale propojeny. Dívat se do okna Květu Života nás vyzývá ke sjednocení naší mysli, srdce a duše. Má obrovské množství skrytých potenciálů. Člověk potřebuje otevřenou mysl a nekonečnou pokoru s cílem odhalit jeho tajemství.  Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.

 

Nechte jej nyní na sebe působit.. Nechť i ve Vás rozkvete Květ života…

 

Návrh bez názvu

Kód Kód: O12
Kategorie: Obrazy
Barva: zlatá, běžová, bílá
Materiál: plátno, akryl.barvy, 24kt zlato, krystaly Swarovski
Čakra: všechny
Zpět do obchodu