U objednávek nad 2000 Kč je doprava ZDARMA. Jako poděkování ke každé objednávce dárek.

Obraz E ALA E (Květ života, symbol posvátné geometrie) Obraz Květ života - symbol posvátné geometrie

Květ života, symbol posvátné geometrie, olej na plátně, krystaly Swarovski
ZDARMAZDARMA 8 500 Kč –24 %
,,E ALA E" v překladu znamená ,,PROBUĎ SE, VSTAŇ".
Obraz je originál, pouze jeden jediný kus.
Je malován na plátně  olejovými barvami, doplněn o krystaly Swarovski
Rozměr plátna: 50 x 50 cm
8 500 Kč –24 % 6 500 Kč
Skladem
K namalování tohoto obrazu mě inspirovala píseň ,,E ALA E, jež v překladu znamená ,,PROBUĎ SE, VSTAŇ". Slova jsou převzaty z tradičního hawaiského rituálu, kteří od pradávna Hawaiané vykonávají při východu slunce.
Píseň ,,E ala E" svým božským hlasem přezpívala éterická zpěvačka Sudha (původní interpretem byl hawaiský zpěvák Israel Kamakawiwo'ole), a můžete si ji poslechnout zde Suddha - E ALA E
 

Květ života – symbol Posvátné geometrie, lze dodnes nalézt ve všech hlavních náboženstvích světa. Nese v sobě  poselství světla a prastarý příběh tvoření počátků světů. Je to symbol dokonalosti  v Božském tvoření celého vesmíru. Květ života“ je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Představuje okamžik, ve kterém ,,Bůh“ zaktivoval svoji vůli, aby stvořil vesmír, kdy opustil stav klidu, neexistence, nebytí, prázdnoty a temnoty. Když se Květ života zrodil, vše začalo a zahájilo svůj první koloběh. Můžeme jej definovat jako „Bůh“ – „ všechno co je“. Je nalézán na různých místech po celé planetě. Byl objeven například v Izraeli, Japonsku, Číně a v Egyptských chrámech.  Také v dobách Atlantidy byl používán. Symbol má schopnost prokázat, jak všechny věci pocházejí z jednoho zdroje a že jsou úzce a trvale propojeny. Dívat se do okna Květu Života nás vyzývá ke sjednocení naší mysli, srdce a duše. Má obrovské množství skrytých potenciálů. Člověk potřebuje otevřenou mysl a nekonečnou pokoru s cílem odhalit jeho tajemství.  Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.

Nechte jej nyní na sebe působit.. Nechť i ve Vás rozkvete Květ života…

Kód Kód: O3
Kategorie: Obrazy
Zpět do obchodu