U objednávek nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.

Obraz E ALA E (Květ života, symbol posvátné geometrie) Obraz Květ života - symbol posvátné geometrie

Květ života, symbol posvátné geometrie, olej na plátně, krystaly Swarovski
ZDARMAZDARMA
,,E ALA E" v překladu znamená ,,PROBUĎ SE, VSTAŇ".
Obraz je originál, pouze jeden jediný kus.
Je malován na plátně  olejovými barvami, doplněn o krystaly Swarovski
Rozměr plátna: 50 x 50 cm
8 500 Kč
Skladem
K namalování tohoto obrazu mě inspirovala píseň ,,E ALA E, jež v překladu znamená ,,PROBUĎ SE, VSTAŇ". Slova jsou převzaty z tradičního hawaiského rituálu, kteří od pradávna Hawaiané vykonávají při východu slunce.
Píseň ,,E ala E" svým božským hlasem přezpívala éterická zpěvačka Sudha (původní interpretem byl hawaiský zpěvák Israel Kamakawiwo'ole), a můžete si ji poslechnout zde Suddha - E ALA E
 

Květ života – symbol Posvátné geometrie, lze dodnes nalézt ve všech hlavních náboženstvích světa. Nese v sobě  poselství světla a prastarý příběh tvoření počátků světů. Je to symbol dokonalosti  v Božském tvoření celého vesmíru. Květ života“ je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Představuje okamžik, ve kterém ,,Bůh“ zaktivoval svoji vůli, aby stvořil vesmír, kdy opustil stav klidu, neexistence, nebytí, prázdnoty a temnoty. Když se Květ života zrodil, vše začalo a zahájilo svůj první koloběh. Můžeme jej definovat jako „Bůh“ – „ všechno co je“. Je nalézán na různých místech po celé planetě. Byl objeven například v Izraeli, Japonsku, Číně a v Egyptských chrámech.  Také v dobách Atlantidy byl používán. Symbol má schopnost prokázat, jak všechny věci pocházejí z jednoho zdroje a že jsou úzce a trvale propojeny. Dívat se do okna Květu Života nás vyzývá ke sjednocení naší mysli, srdce a duše. Má obrovské množství skrytých potenciálů. Člověk potřebuje otevřenou mysl a nekonečnou pokoru s cílem odhalit jeho tajemství.  Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.

Nechte jej nyní na sebe působit.. Nechť i ve Vás rozkvete Květ života…

Kód Kód: O3
Kategorie: Obrazy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení