U objednávek nad 2000 Kč je doprava ZDARMA. Jako poděkování ke každé objednávce dárek.

Lapače snů

Lapače snů jsou ochránci nejen našich snů, domovů, ale také nás samotných. Legend o původu lapače snů je spousta, ale všechny je spojuje jedno – Indiáni – tedy prvotní obyvatelé severní Ameriky. Věřili síle tohoto ochranného amuletu a předměty, jež lapač tvoří, považovali za posvátné. Stejně tak k výrobě těchto ochranných amuletů přistupuji i já. Tvořím je vždy v absolutním soustředění. Po dokončení je každičký amulet ještě energeticky očištěn posvátným vykuřovadlem Palo Santem. Pro ty z vás, které by zajímal význam jednotlivých částí lapače – ochranného amuletu.

KORÁLEK NEBO KRYSTAL - korálek nebo krystal uprostřed síťky znázorňuje „vlastní já“ člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Indiáni věří tomu, že se sny (ať už dobré, špatné nebo strašidelné) snaží najít každého člověka. A že tohle centrum (vlastní já) je třeba chránit, především před negativní energií.

KRUH - kruh lapače snů má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání korálek/krystal (tedy vlastní já člověka). Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí. Kruh (často z vrbové větvičky omotané kůží) má zadržovat negativní vlnění.

PEŘÍČKA - peříčka zachytávají vesmírnou energii a sny a dopředu filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla.

SÍŤ/PAVUČINA - síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii. A přesně tu všichni zlí duchové nenávidí…

Opět ale připomínám, že legend a příběhů o vzniku a významu lapače snů je spousta… Kde je pravda, těžko dohledat… Za sebe mohu doporučit se na tento předmět nacítit.. 

Mějte krásné sny, ještě krásnější dny a žijte život s úsměvem 

Cena

400990
1400990
,,RONJA" - ochranný amulet (lapač snů)
530 Kč –25 %
,,TILLIA" - ochranný amulet (lapač snů)
690 Kč –29 %
,,ROSÉ" - ochranný amulet (lapač snů)
1 290 Kč –39 %
Novinka
11156226 zboprzqf
960 Kč –38 %
,,NATURALEZZA" - ochranný amulet (lapač snů) Lapač snů ve stylu boho
,,NATURALEZZA" - ochranný amulet - lapač snů Průměr kruhu - 25 cm, celková délka cca 80 cm Kruh je omotán jutovým provázkem ve středně hnědé barvě. Použity jsou...
600 Kč
 
Skladem
5 položek celkem
Zpět do obchodu