0d 1.6. do 9.6. dovolená. Balíčky budu odesílat po návratu. Děkuji za pochopení. DOPRAVA ZDARMA pro objednávky od 2000 Kč. Jako poděkování ke každé objednávce dárek.

ŠPERKY DUŠE

ŠPERKY DUŠE

Poslední dobou se má tvorba skládá z velké části právě z tvorby šperků na míru a já je ani nestačím všechny sdílet.

ŠPERKY DUŠE jsou šperky s přesahem, poselstvím přímo pro vaši duši, vaši prvotní podstatu a esenci. Často tyto šperky nastavují zrcadlo, poukazují na to, co je potřeba si ještě (více) zvědomit, zpracovat, ale také ukazují směr a svítí na cestu.

Ne vždy je tento proces snadný, ale jak se říká - ,,Co nás nezabije, to nás posílí." Když řekneme ano životu, začnou se dít věci. A často je to fakt mazec.

Krystaly fungují jako urychlovače a podporují nás v posunu vpřed. Jsou tady na Zemi miliony let a je v nich ukryta a zakódována moudrost Země a celého vesmíru vůbec. Podporují nás v učení a poznávání. Vždyť od toho tady na tom našem krásném světě jsme. Byl nám dán dar života, tak křehkého.

A jak to vlastně probíhá?

Pokud vás cokoliv zajímá, napište mi zprávu, třeba na Instagramu nebo e-mail (na Facebooku nebo telefonu jsem většinou minimálně). Předem se dohodneme na hodnotě šperku a vašem záměru (to ale nemusí být). Pak už se krystaly při tvorbě skládají do šperku ,,samy". Já jsem ,,pouhým" prostředníkem, se vší pokorou a vděčností.

Pokud i ty, kdo čteš tyto řádky, přemýšlíš o vytvoření šperku na míru, neboj se mi napsat.. nekoušu :).

Ale taky nejsem továrna a nechrlím jeden šperk za druhým. Každý jeden je tvořen vědomě.. i ty, co jdou do volné nabídky..

Každý si totiž najde svého majitele.

 

šperkyduše