U objednávek nad 2000 Kč je doprava ZDARMA. Jako poděkování ke každé objednávce dárek.

Sada pro vykuřování - Palo Santo a mušle Sada pro vykuřování - Palo Santo a mušle Perlorodky

Speciální balíček vhodný pro vykuřování - mušle perlorodky a posvátné dřevo Palo Santo

Balíček obsahuje:

* přírodní mušle perlorodky s pravými perlami přirostlými ke stěně (cca 15-17 cm délka, cca 11-12cm šířka - rozměry se můžou mírně lišit dle dané mušle)

* vykuřovací dřívka Palo Santo 50 g (dle velikosti dřívek cca 3-4 ks v baleni)

Toto Palo Santo bylo posbíráno ručně z popadaných větví, nebyl tedy kvůli němu pokácen ani jeden jediný strom.

450 Kč
Skladem

Bursera graveolens je posvátný strom vyrůstající v oblasti Jižní Ameriky, kde je mu prokazována také patřičná úcta. Tento strom je spíše známý jako Palo Santo, což ve španělštině znamená „posvátné dřevo". Vůně Palo Santo je uklidňující, navozuje klidnou atmosféru, pomáhá očišťovat interiér od negativních energií a je také vhodné jej použít před meditací. 

Přírodní mušle perlorodky - tradičně ji používají indiáni a šamani při různých rituálech či vykuřování. Na dno mušle se nasype malá vrstva písku či mořské soli, na kterou se položí zapálená bylina nebo vonné dřevo, a nechá se doutnat. Dým pak můžete rozhánět například ptačím perem nebo vějířem. Mušli můžete také použít i pro ukládání svých šperků.

Upozornění: při manipulaci samozřejmě dbejte opatrnosti a nenechávejte bez dozoru.

Vykuřování se může stát vaším každodenním rituálem, nebo jej můžete praktikovat pouze při zvláštních příležitostech. Velice příjemnou atmosféru nám vykouzlí vonná tyčinka či vykuřovadlo např. před naší každodenní praxí jógy či meditací. Na základě vaší aktivity, činnosti nebo záměru si zvolte, zda bude pro vás vhodná vůně relaxační, antistresová, uklidňující a nebo naopak povzbuzující a energická. Kromě aromaterapeutických účinků mají vykuřovadla a vonné tyčinky funkci očistnou a desinfekční.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: vykuřovadla a tyčinky zapalujte vždy v dobře větraných místnostech, kouř neinhalujte ani nevdechujte.
Mějte na paměti, že pracujete s otevřeným ohněm (zapálená tyčinka, dřívko, či uhlík v kadidelnici nebo vykuřovací mušli) a proto je nikdy nenechávejte bez dozoru!! Také si ohlídejte, kam tyto předměty pokládáte, misky můžou být zespoda horké.

Kód Kód: 260
Kategorie: Pro duši✧
Zpět do obchodu