DOPRAVA ZDARMA U OBJEDNÁVKY NAD 2000 KČ. KE KAŽDÉMU NÁKUPU DÁREK

,,ROSÉ" - ochranný amulet (lapač snů ve stylu boho) Lapač snů ve stylu boho

,,ROSÉ" - ochranný amulet - lapač snů

Průměr kruhu je 30 cm, celková délka cca 90 cm.  

Kruh je omotán bavlněnou šňůrou v přírodní světle béžové barvě, střed tvoří ručně háčkovaná mandala ve světle růžové (lososové) barvě.

Použity jsou kvalitní dřevěné korálky a přírodní bílá peříčka.

Růžová barva pomáha podporovat jemnost a ženskost, s grácií plynout na vlnách života.

Pro všechny indiánky a milovnice boho stylu!

standardní cena: 1 290 Kč –38 % 790 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024
,,ROSÉ" - ochranný amulet (lapač snů ve stylu boho) Lapač snů ve stylu boho
,,ROSÉ" - ochranný amulet (lapač snů)
Tip
1 290 Kč –38 %

Detailní popis produktu

LAPAČE SNŮ – ochránci nejen našich snů, domovů, ale také nás samotných

Lapače snů jsou ochránci nejen našich snů, domovů, ale také nás samotných.

Legend o původu lapače snů je spousta, ale všechny je spojuje jedno – Indiáni – tedy prvotní obyvatelé severní Ameriky. Věřili síle tohoto ochranného amuletu a předměty, jež lapač tvoří, považovali za posvátné.

Stejně tak k výrobě těchto ochranných amuletů přistupuji i já. Tvořím je vždy v absolutním soustředění. Po dokončení je každičký amulet ještě energeticky očištěn posvátným vykuřovadlem Palo Santem.

Pro ty z vás, které by zajímal význam jednotlivých částí lapače – ochranného amuletu.

KORÁLEK NEBO KRYSTAL

  • korálek nebo krystal uprostřed síťky znázorňuje „vlastní já“ člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Indiáni věří tomu, že se sny (ať už dobré, špatné nebo strašidelné) snaží najít každého člověka. A že tohle centrum (vlastní já) je třeba chránit, především před negativní energií.

KRUH

  • kruh lapače snů má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání korálek/krystal (tedy vlastní já člověka). Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí. Kruh (často z vrbové větvičky omotané kůží) má zadržovat negativní vlnění.

PEŘÍČKA

  • peříčka zachytávají vesmírnou energii a sny a dopředu filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla.

SÍŤ/PAVUČINA

  • síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii. A přesně tu všichni zlí duchové nenávidí…

Opět ale připomínám, že legend a příběhů o vzniku a významu lapače snů je spousta… Kde je pravda, těžko dohledat… Za sebe mohu doporučit se na tento předmět nacítit.. Už jen to, že jste zavítali na tyto stránky, a zaujal vás tento článek, něco znamená

 

Mějte krásné sny, ještě krásnější dny a žijte život s úsměvem ☾